Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Polska naszą Ojczyzną

7 listopada w Gminnym Przedszkolu w Ochraniewie obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. W uroczystości wzięli udział: Henryk Staniucha wójt Gminy Zduńska Wola, Anna Chwiołka-Piekarz kierownik referatu oświaty, Katarzyna Kurzawa radna Rady Gminy Zduńska Wola, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Zduńska Wola, Stanisława Fulko emerytowany dyrektor przedszkola, rodzice oraz pracownicy naszego przedszkola. Po uroczystym powitaniu przez Dyrektor Mariolę Suwald, dzieci i zaproszeni goście odśpiewali Hymn Polski. Następnie  podczas części artystycznej pt. „Polska naszą Ojczyzną” przedszkolaki śpiewały pieśnii recytowały wiersze o tematyce patriotycznej. Występ dzieci z obu grup przedszkolnych, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzone zostały gromkimi brawami.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook