wtorek, 11 grudnia 2018

Podpisanie umów na przebudowy kolejnych dróg

W dniu 27.03.2018 r. zostały podpisane umowy na wykonanie:

• Przebudowy dróg gminnych w miejscowości Maciejów. Przebudową objęte są drogi o długości 495 mb, 497 mb, 120 mb polegające na wykonaniu, w granicach istniejącego pasa drogowego, jezdni oraz obustronnych poboczy.
  • Przebudowy drogi wewnętrznej we wsi Tymienice. W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie wzmocnienia istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni  oraz poboczy. Długość przebudowywanej drogi  343 mb.
  • Przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Wólka Wojsławska polegającej na wykonaniu wzmocnienia istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni oraz poboczy. Długość drogi 410 mb.

Wykonawcą robót będzie Zakład Usług Komunalnych B.J. Pabich s.c. ze Zduńskiej Woli. Wartość robót budowlanych to kwota 919 339,62 zł.

Znajdź nas na mapie