Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

Po raz pierwszy w VIII kadencji

W dniu 20 listopada 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola odbyła się I sesja VIII kadencji Rady Gminy Zduńska. Podczas sesji wszyscy radni złożyli ślubowanie. Z rąk Leszka Styczyńskiego, przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Zduńskiej Woli, otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu mandatu.

Na przewodniczącego Rady zgłoszono tylko jednego kandydata – Janusza Sakiewę, który w wyniku głosowania tajnego został jednogłośnie wybrany do pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Gminy Zduńska Wola.

Na wiceprzewodniczącego zgłoszono jedną kandydatkę – Katarzynę Kurzawę. W głosowaniu tajnym, liczbą głosów 14 do 1, została ona wybrana na wiceprzewodniczącą Rady Gminy Zduńska Wola. Podczas pierwszej sesji ślubowanie złożył także – Henryk Staniucha. Tym samym po raz czwarty objął stanowisko wójta gminy Zduńska Wola.

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook