Imieniny:
sobota, 23 czerwca 2018
EnglishGermanPolish

Plebiscyt „Dziennika Łódzkiego”

Dziennik Łódzki rozpoczyna akcję „Sołtys Ziemi Łódzkiej i Sołectwo roku 2017” po patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, Witolda Stępnia. Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy wszystkich wsi w województwie łódzkim będą mogli wyrazić uznanie dla pracy i zaangażowania ich sołtysa, oddając na jego głos w plebiscycie. Plebiscyt składa się z dwóch etapów. Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczyna się 15 września i trwać będzie do 6 października. Trzech kandydatów  i  trzy sołectwa z każdego łódzkiego powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, awansują do drugiego etapu, wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 10 października i potrwa do 27 października.

Na potrzeby akcji Dziennik Łódzkie tworzy specjalny serwis internetowy. Zachęcamy do głosowania.

Do pobrania

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf Konkurs sołtys i solectwo 6 MB 85