Imieniny:
czwartek, 25 kwietnia 2019
EnglishGermanPolish

Pielęgnujmy swoją kobiecość

Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich z Czech w dniu 10 października br. zorganizował dla swoich członków spotkanie integracyjne. Uroczyście obchodzono II Dzień Seniora, Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich oraz Dzień Chłopaka.
W poszczególnych częściach spotkania czynnie brali udział zaproszeni członkowie KGW i przybyli goście. Seniorki recytowały humorystyczne wiersze, anegdoty, śpiewały piosenki oraz rewelacyjnie ucharakteryzowane przedstawiły scenki kabaretowe.

Po raz pierwszy członkinie koła obchodziły Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich, który przypada na dzień 15 października. Wielką atrakcją tej części spotkania był pełen energii oraz aktorskiego talentu występ artystyczny członkiń młodszego pokolenia zatytułowany “Baba ze wsi, baba z miasta”.

Z okazji Dnia Chłopaka, członkinie KGW złożyły życzenia oraz podziękowały za współpracę swoim kolegom oraz zaproszonym gościom. Przygotowano okolicznościowe „zdrapki”, pod którymi ukryte były upominki.

Miłą niespodzianką dla pań były życzenia i prezenty od panów z okazji zbliżającego się ich  święta.

Gościem honorowym był Henryk Staniucha – wójt gminy Zduńska Wola, który w swoim wystąpieniu podkreślał rolę kobiet w życiu społeczności lokalnej. Dziękował organizatorom za inicjatywę cyklicznych spotkań seniorów oraz zainicjowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich w gminie Zduńska Wola.

Słowami Marii Curie Skłodowskiej: „Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie oraz musimy być pewne, że mamy do czegoś talent” – przewodnicząca KGW Czechy podziękowała za trud pracy społecznej na rzecz lokalnego środowiska.

Zatańczenie wspólnie tańca narodowego – poloneza –  przez członkinie i członków KGW oraz zaproszonych gości zakończyło wieczór integracyjny.

wybory

wybory

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook