Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Orlik startuje 5 marca !!!

Informujemy, że z uwagi na obecnie panujące warunki atmosferyczne kompleks boisk sportowych ORLIK zostanie otwarty w poniedziałek 5 marca br. Z uwagi na wysokie ujemne temperatury nie zaleca się korzystania z boisk. Temperatura zalecana przez producenta nawierzchni syntetycznych, zgodna ze specyfikacją, nie może przekraczać -7 °C.

Godziny funkcjonowania obiektu:

* od poniedziałku do piątku: 16.00 – 21.00,

* sobota i niedziela: 12.00 – 21.00,

* w okresie wakacyjnym, tj. lipiec – sierpień od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00, sobota – niedziela w godz. 12.00 – 21.00

Rezerwacji korzystania z boisk na kolejny miesiąc można dokonywać każdego ostatniego dnia miesiąca u animatorów, którymi są: Łukasz Goliński i Paweł Stolarski.

Rezerwacji nie podlegają boiska w godzinach 16-18 (poniedziałek – piątek). Te terminy są zarezerwowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy Zduńska Wola. W tym czasie będą organizowane zajęcia, które w wybranych dyscyplinach sportowych poprowadzą zatrudnieni animatorzy.

Korzystanie z kompleksu boisk jest bezpłatne i ogólnie dostępne dla wszystkich chętnych dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych.

Przypominamy, że istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i rezerwacji boiska do gry w tenisa ziemnego.

Pragniemy poinformować, że do dyspozycji mieszkańców naszej gminy jest także ogólnodostępny obiekt sportowy przy Szkole Podstawowej w Annopolu Starym i Krobanowie. Są to boiska wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 32×44 m.

Boiska te zostały wyposażone w 4 zestawy do koszykówki, 2 zestawy bramek  oraz zestaw do siatkówki i tenisa ziemnego (słupki, siatki).

Z boiska można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00, a w dni wolne od zajęć szkolnych w godz. 8.00 – 21.00.

Szanowni Mieszkańcy, przekazując boiska Orlik do użytku,

 prosimy Was bardzo

 – szanujcie te obiekty i nie pozwólcie ich niszczyć, aby długo nam służyły.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook