Imieniny:
wtorek, 21 sierpnia 2018
EnglishGermanPolish

Orlik startuje 5 marca !!!

Informujemy, że z uwagi na obecnie panujące warunki atmosferyczne kompleks boisk sportowych ORLIK zostanie otwarty w poniedziałek 5 marca br. Z uwagi na wysokie ujemne temperatury nie zaleca się korzystania z boisk. Temperatura zalecana przez producenta nawierzchni syntetycznych, zgodna ze specyfikacją, nie może przekraczać -7 °C.

Godziny funkcjonowania obiektu:

* od poniedziałku do piątku: 16.00 – 21.00,

* sobota i niedziela: 12.00 – 21.00,

* w okresie wakacyjnym, tj. lipiec – sierpień od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00, sobota – niedziela w godz. 12.00 – 21.00

Rezerwacji korzystania z boisk na kolejny miesiąc można dokonywać każdego ostatniego dnia miesiąca u animatorów, którymi są: Łukasz Goliński i Paweł Stolarski.

Rezerwacji nie podlegają boiska w godzinach 16-18 (poniedziałek – piątek). Te terminy są zarezerwowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy Zduńska Wola. W tym czasie będą organizowane zajęcia, które w wybranych dyscyplinach sportowych poprowadzą zatrudnieni animatorzy.

Korzystanie z kompleksu boisk jest bezpłatne i ogólnie dostępne dla wszystkich chętnych dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych.

Przypominamy, że istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i rezerwacji boiska do gry w tenisa ziemnego.

Pragniemy poinformować, że do dyspozycji mieszkańców naszej gminy jest także ogólnodostępny obiekt sportowy przy Szkole Podstawowej w Annopolu Starym i Krobanowie. Są to boiska wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 32×44 m.

Boiska te zostały wyposażone w 4 zestawy do koszykówki, 2 zestawy bramek  oraz zestaw do siatkówki i tenisa ziemnego (słupki, siatki).

Z boiska można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00, a w dni wolne od zajęć szkolnych w godz. 8.00 – 21.00.

Szanowni Mieszkańcy, przekazując boiska Orlik do użytku,

 prosimy Was bardzo

 – szanujcie te obiekty i nie pozwólcie ich niszczyć, aby długo nam służyły.