Imieniny:
poniedziałek, 18 lutego 2019
EnglishGermanPolish

Nowe inwestycje sportowe w Rębieskich i Janiszewicach

W Rębieskich na terenie boiska sportowego użytkowanego przez Ludowy Zespół Sportowy Rębieskie, zamontowano wiaty stadionowe po 10 miejsce zielono-żółtych dla zawodników drużyn gospodarzy i gości. Pod wiaty wykonano podbudowę z kostki brukowej. Przedsięwzięcie poprawi warunki dla uczestników wydarzeń o charakterze sportowym, kulturalnym i rekreacyjnym.

Ponadto na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Janiszewicach na co dzień będącym bazą sportową Towarzystwa Sportowego Janiszewice, wykonano modernizację trybuny wraz z wykonaniem ogrodzenia oddzielającego kibiców od płyty boiska w celu spełnienia wymagań licencyjnych OZPN do prowadzenia rozgrywek sieradzkiej klasy okręgowej, a także wygospodarowano boczne boisko treningowe.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook