Imieniny:
niedziela, 25 sierpnia 2019
EnglishGermanPolish

nabór na wolne stanowiska służbowe w korpusach oficerów, podoficerów i szeregowych

Szanowni Państwo,

           

Powiatowy Urząd  Pracy w Zduńskiej Woli, informuję, iż Jednostka Wojskowa nr 4408, 5 Lubuski Pułk Artylerii w Sulechowie prowadzi nabór na wolne stanowiska służbowe w korpusach oficerów, podoficerów i szeregowych (szczególnie kierowcy kat. C oraz C + E).

Służba w 5 Lubuskim Pułku Artylerii zapewnia uposażenie dla szeregowego zawodowego na poziomie ok. 3000 zł (netto). Poza zasadniczym wynagrodzeniem dla każdego żołnierza przewidziane jest uposażenie roczne w wysokości 1/12 uposażenia rocznego oraz do wyboru: świadczenie mieszkaniowe, internat bądź mieszkanie funkcyjne w m. Sulechów lub Zielona Góra.

Minimalne wymagania na stanowiskach:

– oficerowie – wykształcenie magisterskie, znajomość j. angielskiego wg STANAG 6001 na poziomie 1111(preferowane 2222), niekaralność,

– podoficerowie – wykształcenie średnie, niekaralność,

– szeregowi – ukończone co najmniej gimnazjum, niekaralność.

W skład kwalifikacji wchodzi sprawdzian z wychowania fizycznego, rozmowa z psychologiem – konsultantem dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej oraz rozmowa z Dowódcą jednostki. Po weryfikacji kandydat otrzymuje zaświadczenie o możliwości wyznaczenia na stanowisko w strukturach 5 Pułku Artylerii w Sulechowie.

 

W związku z powyższym Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli może zorganizować spotkanie, w siedzibie urzędu dotyczące naboru kandydatów do służby wojskowej. Bardzo proszę o rozpowszechnienie w Państwa Urzędzie informacji o naborze do dnia 08.02.2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę o kontakt z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli, Pani Kinga Palma, Pani Aleksandra Górska,  pokój nr 9 pod numerami telefonów: 43 823 23 27 wew.262 lub 43 824 71 33

 

Z poważaniem

Palma Kinga
Górska Aleksandra
Powiatowy Urząd Pracy
w Zduńskiej Woli
Getta Żydowskiego 4

tel: 43 823 23 27 wew. 262

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook