Imieniny:
wtorek, 21 listopada 2017
EnglishPolish

Mikołajki z Gminą Zduńska Wola

Mikołajki z Gminą Zduńska Wola Nie wiecie jak uczcić ze swoimi pociechami Mikołajki? Wszystko już było, nie chcecie kolejnych zabawek w domu, na lody jest za zimno, macie za dużo wydatków przed świętami. Mamy dla Państwa propozycję. Zabierzcie Wasze maluchy do świata bajek na spektakl teatralny pn.: „O czym marzą drzewa”.

Spektakl teatralny porusza ważne tematy zanieczyszczenia powietrza, niskiej emisji, segregacji odpadów oraz  niszczenia lasów w sposób przystępny dla najmłodszych. Choć poruszane tematy są i ważne i poważne, spektakl ma formę wesołej, wspólnej z dziecięcą publicznością, zabawy. Przedstawieniu towarzyszą piosenki, barwne kostiumy i mnóstwo śmiechu. To wszystko zapewnią aktorzy z Krakowa.

Jak zdobyć bilet wstępu na to niebanalne przedstawienie? Rozwiąż ze swoją pociechą malutki quiz i na końcu wypełnij zgłoszenie. Spektakl odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Sali widowiskowej Zduńskowolskiego Centrum Integracji RATUSZ. Spektakl przeznaczony jest dla najmłodszych mieszkańców Gminy Zduńska Wola wraz z opiekunami.

MINI TEST I ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA TUTAJ