Imieniny:
wtorek, 16 października 2018
EnglishGermanPolish

Mikołajki z Gminą Zduńska Wola

Najmłodsi mieszkańcy Gminy Zduńska Wola wraz z opiekunami wzięli udział w spektaklu ekologicznym krakowskiego teatru „O czym marzą drzewa”. Przedstawienie zostało zorganizowane w ramach projektu „Walka z odpadami, czyli wdrażanie dobrych praktyk śmieciowych poza domem” i współfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Mali widzowie wraz z bohaterami spektaklu Bukiem Jędrkiem, Buczkiem Jasiem i Alicją ratowali las. Z zapałem sprzątali leśną polanę ze śmieci, usuwali szlam z rzeczki tak, aby równowaga w przyrodzie wróciła. Na końcu, gdy już las i rzeczka wyglądały tak jak powinny, dzieci zarybiły rzekę i zasiały nasiona drzew i krzewów. Wszystkiemu towarzyszyła piosenka, taniec i dobra zabawa.

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018

baner

baner

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

Adopcja psów

podkowa

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook