Imieniny:
niedziela, 22 lipca 2018
EnglishGermanPolish

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa w kursach językowych

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa w kursach językowych. Coraz częściej podróżujemy po świecie w celach turystycznych, z powodów rodzinnych lub zarobkowych. Podstawowa znajomość języków obcych staje się koniecznością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i kierując się potrzebami zgłaszanymi przez mieszkańców miasta, proponujemy pakiet multimedialnych, internetowych kursów językowych przeznaczonych głównie dla osób rozpoczynających naukę.

W ramach odbywających się przy komputerach zajęć można dwa razy w tygodniu, przez 6 miesięcy, w atrakcyjnej, niekiedy zabawnej formie poznawać podstawy jednego z wybranych języków:

  • język angielski,
  • język niemiecki,
  • język hiszpański,
  • język francuski,
  • język włoski.

Udział w kursie należy zgłaszać osobiście albo telefonicznie w wypożyczalni biblioteki (43 823-30-62), do 12.10.2017 r., podając nr telefonu kontaktowego lub adres e-mail, wybrany język i proponowane godziny ćwiczeń. Osoby, które wybiorą zajęcia w dniach:

  • wtorki i czwartki mają do wyboru godzimy od 10.00 do 17.00,
  • środy i piątki mają do wyboru godzimy od 9.00 do 16.00.

 

O terminie oraz godzinach zajęć zostaną Państwo poinformowani po zakończeniu zapisów. Zachęcamy również do zaglądania na stronę internetową biblioteki pod adresem http://www.bibliotekazdwola.pl lub fanpage na Facebooku.

 

Zapraszamy do udziału.