Imieniny:
niedziela, 25 sierpnia 2019
EnglishGermanPolish

Międzynarodowy Turniej Mundurowych Formacji Konnych

Zduńska Wola, dn. 31.05.2019 r.

 

Komendant Powiatowy Policji

          w Zduńskiej Woli

 

 

 

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców powiatu zduńskowolskiego na Międzynarodowy Turniej Mundurowych Formacji Konnych,  który rozegrany zostanie 8 czerwca 2019 roku o godz. 12.00-16.00 w m. Gajewniki pow. zduńskowolski i będzie mu towarzyszył piknik profilaktyczny. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach obchodów 100 – lecia Województwa Łódzkiego  100- lecia powołania Policji Państwowej oraz  25 – lecia Sekcji Konnej Straży Miejskiej w Łodzi. Honorowy patronat nad międzynarodowym przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny w ramach którego przewidziano atrakcje dla najmłodszych. Jest to doskonała forma spędzenia czasu w gronie najbliższych połączona z zapoznaniem specyfiki różnych służb mundurowych.

 

 Z poważaniem,                                     

 

Komendant Powiatowy Policji 

  w Zduńskiej Woli             

insp. Małgorzata Mączyńska 

 

 

                                                                                                                

Do pobrania

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf zaproszenie_turniej_formacji_konnych 158 KB 29
2 jpg Międzynarodowy Turniej Konny 2019 12 MB 20

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook