Imieniny:
wtorek, 16 października 2018
EnglishGermanPolish

Listopadowe obrady gminnych radnych

W dniu 28 listopada odbyła się pierwsza sesja radnych Rady Gminy Zduńska Wola w nowym budynku Urzędu Gminy.  Podczas wtorkowej sesji  radni podjęli uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowych sześcioletnich szkół podstawowych w ośmioletnie szkoły podstawowe oraz przyjęcia ich statutów. Podjęli także uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych fragmentów wsi Tymienice, Suchoczasy, Annopole Stare i Piaski w gminie Zduńska Wola oraz w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru części wsi Czechy. Podjęto uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty dla 1 grupy taryfowej odbiorców usług odprowadzania ścieków oraz uchwałę w sprawie przyjęcia „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zduńska Wola”.

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018

baner

baner

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

Adopcja psów

podkowa

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook