Imieniny:
środa, 17 lipca 2019
EnglishGermanPolish

Komunikat Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Już od ponad 20 lat Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego wpisuje się w działalność organizacji rolniczych, działa na rzecz polskiego rolnictwa, ale przede wszystkim na rzecz rolnictwa województwa łódzkiego. Izba rolnicza realizuje zadania statutowe m. in. poprzez specjalistyczne doradztwo i organizację szkoleń dla rolników. Pozwalają one na zapoznanie się z sytuacją na europejskim rynku, skorzystania z fachowej wiedzy specjalistów i poznania nowoczesnych rozwiązań, przez co nasz rolnik może być konkurencyjny w Europie.

W związku z powyższym, Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego informuje, że wszelkiego rodzaju artykuły, informacje oraz komentarze dotyczące rolnictwa województwa łódzkiego, krajowego i światowego, a także informacje o swojej działalności zamieszczane są na stronie internetowej www.izbarolnicza.lodz.pl

Zachęcamy do odwiedzin ww. strony.

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook