sobota, 23 lutego 2019

Komunikat Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Już od ponad 20 lat Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego wpisuje się w działalność organizacji rolniczych, działa na rzecz polskiego rolnictwa, ale przede wszystkim na rzecz rolnictwa województwa łódzkiego. Izba rolnicza realizuje zadania statutowe m. in. poprzez specjalistyczne doradztwo i organizację szkoleń dla rolników. Pozwalają one na zapoznanie się z sytuacją na europejskim rynku, skorzystania z fachowej wiedzy specjalistów i poznania nowoczesnych rozwiązań, przez co nasz rolnik może być konkurencyjny w Europie.

W związku z powyższym, Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego informuje, że wszelkiego rodzaju artykuły, informacje oraz komentarze dotyczące rolnictwa województwa łódzkiego, krajowego i światowego, a także informacje o swojej działalności zamieszczane są na stronie internetowej www.izbarolnicza.lodz.pl

Zachęcamy do odwiedzin ww. strony.

Znajdź nas na mapie

Nadchodzące Wydarzenia