Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Kolejne granty sołeckie

Kolejne granty sołeckie

 

Dwa kolejne sołectwa z terenu gminy Zduńska Wola realizują projekty zgodnie z podpisaną umową z dnia 12 października 2016 r. pomiędzy Gminą Zduńska Wola a Zarządem Województwa Łódzkiego. Sołectwo Ogrodzisko realizuje projekt pn: „Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko” oraz sołectwo Suchoczasy realizuje projekt pn: „Ogród Biblijny”. Środki na realizację projektów przekraczają 90 % dotacji ze środków Województwa Łódzkiego, pozostałe środki stanowi wkład własny Gminy Zduńska Wola. Zakończenie realizacji projektów przewidywane jest na 15 listopada 2016 r.

 

stopka2

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook