Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

IV Memoriał im. Waldemara Rudzkiego w tenisie stołowym

W czwartek 29 listopada na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach dla upamiętnienia życia i dorobku sportowego Waldemara Rudzkiego zawodnicy i zawodniczki ze szkół podstawowych i gimnazjów rozegrali IV Memoriał im. Waldemara Rudzkiego w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach – szkół podstawowych (klasy IV-VI) oraz kategorii gimnazjum i klasy VII-VIII.

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE

Dziewczęta

1 miejsce – Zuzanna Sadowska

2 miejsce – Nikola Piasecka

3 miejsce – Natalia Jeżak

Chłopcy

1 miejsce – Kacper Woźniak

2 miejsce – Jakub Hebel

3 miejsce – Mateusz Kwarciak

KATEGORIA GIMNAZJUM I KLASY VII-VIII

Dziewczęta

1 miejsce – Magdalena Przesmycka

2 miejsce – Natalia Barton

3 miejsce – Kamila Adamkiewicz

 Chłopcy

1 miejsce – Jakub Kłosiński

2 miejsce – Kacper Szewczyk

3 miejsce – Krystian Marszałek

DRUŻYNOWE – SZKOŁY PODSTAWOWE

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Wojsławicach

2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Czechach

3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym 

DRUŻYNOWE – GIMNAZJUM I KLASY VII-VIII

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Czechach

2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Izabelowie

3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Wojsławicach  

Podejmując się organizacji rozgrywek chcieliśmy przede wszystkim przypomnieć, że przed laty w wiejskiej szkole w Wojsławicach pracował wielki pasjonat tenisa stołowego – Waldemar Rudzki. Bardzo skromny i pracowity człowiek. Wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Sympatyk sportu, organizator wielu imprez sportowych na terenie Gminy Zduńska Wola. Zasłużony działacz sportowy w ramach Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Za szczególne zaangażowanie w pracy zawodowej i społecznej został odznaczony złotą, srebrną oraz brązową odznaką LZS.     

Na dzisiejszym turnieju obecna była rodzina zasłużonego działacza.

Za pomoc w organizacji turnieju składamy serdeczne podziękowania: Jarosławowi Bombie oraz Jackowi Kubisowi – sędziom turnieju – za merytoryczne wsparcie i poprowadzenie rozgrywek, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wojsławicach za udostępnienie obiektu oraz Towarzystwu Przyjaciół Szkół Rolniczych za wsparcie i sfinansowanie zakupu nagród.

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook