Imieniny:
czwartek, 19 lipca 2018
EnglishGermanPolish

Informacja dla uczestników projektu OZE

Informujemy zainteresowanych rozstrzygnięciem konkursu ogłoszonego przez Województwo Łódzkie na Działanie IV.1 Odnawialne źródła energii Poddziałanie IV.1.2 Odnawialne źródła energii, w którym Gmina Zduńska Wola składała wniosek o dofinansowanie w styczniu 2018 r. o zmianie terminu jego rozstrzygnięcia. Pierwotny termin rozstrzygnięcia konkursu i ukazania się listy podmiotów, którym udzielono dotacji przypadał na lipiec 2018.

W dniu 17 kwietnia 2018 roku Zarząd Województwa Łódzkiego wprowadził zmiany w regulaminie konkursu. W związku ze zmianami ocena formalna wniosków o dofinansowanie projektów przeprowadzona będzie w terminie 252 dni roboczych, tj od 22 stycznia 2018 roku do 22 stycznia 2019 roku.

Poniżej link do Uchwały Zarządu Województwa łódzkiego o zmianie regulaminu konkursu.

https://rpo.lodzkie.pl/wiadomosci/item/2516-zmiana-regulaminu-konkursu-zamknietego-dotyczacego-odnawialnych-zrodel-energii