Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

I Konwencja Samorządów Uczniowskich Gminy Zduńska Wola

Z inwencji Młodzieżowej Rady Gminy Zduńska Wola od listopada reprezentanci Samorządów Uczniowskich szkół z terenu gminy Zduńska Wola uczestniczyli w cyklu “Samorząd uczniowski w mojej szkole” w ramach inicjatywy pn. „I Konwencja Samorządów Uczniowskich Gminy Zduńska Wola”, zorganizowanej we współpracy z socjologiem i animatorem Mateuszem Konieczny z Manufaktury Przyszłości. Uczestnicy spotykali się co miesiąc i rozmawiali o problemach w swoich szkołach, wyznaczali cele działań, a także dowiadywali się o swoich prawach i możliwościach.

W piątek 8 marca odbyło się podsumowanie projektu, w którym uczestniczyła Ewa Padzik – Sekretarz Gminy Zduńska Wola. Uczestnicy otrzymali odpowiednie zaświadczenia, a na zakończenie projektu wzięli udział w rozgrywce w “Strażopoly”. Wszystkie spotkania odbyły się w Ochotniczej Straży Pożarnej w Janiszewicach.

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook