Imieniny:
wtorek, 21 listopada 2017
EnglishPolish

Pracownicy – telefony

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

98-220 Zduńska Wola, ul. Zielona 30    (WEJŚCIE OD INŻYNIERSKIEJ)

NIP: 852-12-89-451       

REGON 005263187

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
Aleksandra Pawlicka
pokój nr 9 (1 piętro)
tel. 43 825 33 69
e-mail: aleksandra.pawlicka@ugzw.com.pl

Komórka ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego
Urszula Bednarska
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: urszula.bednarska@ugzw.com.pl

Katarzyna Witczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: katarzyna.skrobiranda@ugzw.com.pl

Alicja Szymczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: alicja.smazek@ugzw.com.pl
Księgowa
Aneta Misiak
pokój nr 8 (1 piętro)
tel. 43 823 31 75
e-mail: aneta.misiak@ugzw.com.pl

Pracownicy socjalni
Małgorzata Kuźnik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: malgorzata.kuznik@ugzw.com.pl

Katarzyna Grzanka
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: katarzyna.grzanka@ugzw.com.pl

Justyna Bartosik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: justyna.maslowska@ugzw.com.pl

Agnieszka Furmańczyk
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: agnieszka.furmanczyk@ugzw.com.pl

Marzena Pawłowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

Asystent rodziny
Anna Malinowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

Komórka ds. świadczeń wychowawczych 500+

Małgorzata Cieślak
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88
e-mail:malgorzata.cieslak@ugzw.com.pl

Martyna Badowska-Poprawka
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:martyna.poprawka@ugzw.com.pl

Sylwia Kowalczyk
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:sylwia.kowalczyk@ugzw.com.pl