Imieniny:
środa, 12 grudnia 2018
EnglishGermanPolish

Flinstonowie w Krobanowie, czyli Gminny Dzień Dziecka na wesoło

9 czerwca 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Krobanowie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Tego dnia nie zabrakło ani słonecznej pogody, ani uśmiechu na ustach dzieci, które mogły skorzystać  z wielu atrakcji.

Świętowanie rozpoczęto od występów najmłodszych wychowanków naszej szkoły. Na scenie zaprezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych: „Miodoludki”, „Pszczółki” i „Kropki”.  Po nich przyszła kolej na prawdziwe artystyczne wydarzenie. Rodzice przygotowali przedstawienie „Flinstonowie”, które wywołało podziw oglądających. Scenografia i stroje w pełni oddały zarys tamtejszej epoki, przedstawionej na tle współczesności.  Spektakl bawił publiczność do łez. Wyrazy uznania skierowane
w stronę aktorów padły też z ust wójta gminy, Henryka Staniuchy, który docenił zaangażowanie rodziców w życie szkoły. Po przedstawieniu rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych atrakcji, typu zjeżdżalnia, zamek z kulkami czy kule wodne, a także spróbować swoich sił na eurobungee, czyli trampolinie z linami. Podczas festynu zostały rozegrane mecze w  piłkę nożną i siatkową oraz dwa ognie. Straż pożarna zadbała o ochłodę podczas upalnego dnia. Rozłożona kurtyna wodna cieszyła się ogromną popularnością. Korzystali z niej nie tylko najmłodsi, ale także rodzice. Zapewniono też kiełbaski z grilla, bigos, różnorodne ciasta, kawę i herbatę, popcorn czy watę cukrową. Szkolne Koło Wolontariatu przygotowało przytulanki „sówki mądre główki”. Ponadto oferowano malowanie twarzy, przejazdy bryczką po najbliższej okolicy lub jako pasażer na motocyklu.

Ten dzień, wypełniony atrakcjami po brzegi, z piękną, słoneczną pogodą z pewnością na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników Gminnego Dnia Dziecka.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook