Imieniny:
środa, 12 grudnia 2018
EnglishGermanPolish

Ferie z ekonomią w Czechach

Podczas ferii zimowych w Zespole Szkoły Podstawowej  i Przedszkola im. Jana Pawła II  w Czechach uczniowie gimnazjum wezmą udział w I etapie projektu „Ferie z ekonomią”, który realizowany jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. 

Dodatkowe zajęcia będą się odbywały od 29 stycznia do 2 lutego br. w wymiarze 30 godzin.

W spotkaniach będzie brało udział 16 uczniów. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej i finansowej, rozbudzenie aspiracji ekonomicznych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Zostaną poruszone zagadnienia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Uczniowie wybiorą się z wizytą do banku oraz do lokalnego przedsiębiorcy. 

II etap projektu, którego termin realizacji przewidziany jest na luty-kwiecień 2018 r. będzie obejmował kontynuację I etapu w formie pracy konkursowej, w ramach której uczniowie przygotowują projekt dotyczący opracowania modelu biznesowego.  Dla autorów 20 najlepszych prac przewidziana jest nagroda w postaci dwudniowego wyjazdu edukacyjnego, w ramach którego uczniowie wezmą udział w ciekawych warsztatach i zwiedzą Warszawę, m.in. Centrum Pieniądza Narodowego  Banku Polskiego.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook