Imieniny:
wtorek, 16 października 2018
EnglishGermanPolish

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krobanowie obchodziły Święto Pluszowego Misia. Miodoludki, Pszczółki oraz Kropki przyniosły tego dnia do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Na dzieci czekało też wiele atrakcji. Jednym z gości był Wójt Gminy Zduńska Wola – Henryk Staniucha, który przeczytał bajkę „Niesforny miś” w ramach kampanii  Cała Polska czyta dzieciom. Kolejnym bardzo ważnym gościem był Miś, który przedstawił historię swojego święta oraz pokazał przedszkolakom swoich przyjaciół z różnych krańców świata: misia koalę, misia pandę, niedźwiedzia polarnego i niedźwiedzia brunatnego. Sympatyczny gość poczęstował wszystkich smakołykami i  zaprosił do wspólnej zabawy. Najmłodsi uczestniczyli również w inscenizacji  inspirowanej bajką „Złotwołosa i trzy misie”, przygotowanej przez dzieci z grupy Kropki. Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Mój przyjaciel miś”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Niespodzianką dla Misia i przybyłych gości były występy dzieci z poszczególnych grup.

    

     

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018

baner

baner

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

Adopcja psów

podkowa

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook