Imieniny:
niedziela, 22 lipca 2018
EnglishGermanPolish

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krobanowie obchodziły Święto Pluszowego Misia. Miodoludki, Pszczółki oraz Kropki przyniosły tego dnia do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Na dzieci czekało też wiele atrakcji. Jednym z gości był Wójt Gminy Zduńska Wola – Henryk Staniucha, który przeczytał bajkę „Niesforny miś” w ramach kampanii  Cała Polska czyta dzieciom. Kolejnym bardzo ważnym gościem był Miś, który przedstawił historię swojego święta oraz pokazał przedszkolakom swoich przyjaciół z różnych krańców świata: misia koalę, misia pandę, niedźwiedzia polarnego i niedźwiedzia brunatnego. Sympatyczny gość poczęstował wszystkich smakołykami i  zaprosił do wspólnej zabawy. Najmłodsi uczestniczyli również w inscenizacji  inspirowanej bajką „Złotwołosa i trzy misie”, przygotowanej przez dzieci z grupy Kropki. Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Mój przyjaciel miś”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Niespodzianką dla Misia i przybyłych gości były występy dzieci z poszczególnych grup.