Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

Dzień kobiet w Janiszewicach

 4 marca 2019 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Janiszewicach odbyła się  uroczystość z okazji  Święta Kobiet.  Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny ,, Dzień Kobiet’’, podczas którego recytowały  wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Licznie zgromadzeni goście  gromkimi brawami nagradzali występy dzieci. Na zakończenie uroczystości Dyrektor Gminnego Przedszkola w Ochraniewie i Prezes OSP w Janiszewicach złożyli  wszystkim Paniom, tym małym i dużym  życzenia wiosny w sercu, uśmiechu na twarzy, pomyślności i zdrowia.

 

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook