środa, 23 sierpnia 2017
EnglishPolish

Drużyna z Janiszewic z Pucharem Wójta Gminy Zduńska Wola

W dniu 9.05.2017 r. w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy  Zduńska Wola dla chłopców z klas I- III gimnazjum. Organizatorem była szkoła w Czechach. W turnieju wzięły udział 4 zespoły, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Janiszewicach

II miejsce – Zespół Gimnazjum Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

III miejsce – Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Szadku

IV miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcący w Zapolicach

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec – Bartłomiej Jędrzejak (4 gole) z Zespołu Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Janiszewicach.

Najlepszy bramkarz – Maciej Kaczmarek z Zespołu Gimnazjum Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.