Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Dożynki sołeckie w sołectwie Biały Ług

Dożynki sołeckie w sołectwie Biały Ług

W dniu 25 września 2016 roku odbyły się dożynki sołeckie sołectwa Biały Ług współfinansowane
ze środków Województwa Łódzkiego i środków budżetu Gminy Zduńska Wola. Dożynki rozpoczęły się mszą świętą w Kościele w Henrykowie. Później mieszkańcy sołectwa Biały Ług przeszli w korowodzie dożynkowym na plac wiejski w Białym Ługu niosąc wieniec dożynkowy, gdzie rozpoczęła się część świecka dożynek.

Podczas trwania dożynek można było skosztować potraw regionalnych, czy dań z grilla przygotowanych przez mieszkańców sołectwa. Liczne gry i zabawy dla dzieci, ciekawa oprawa muzyczna podniosły atrakcyjność tej ważnej dla lokalnej społeczności uroczystości.

stopka2

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook