poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Informujemy, iż  wniosek złożony przez Gminę Zduńska Wola  w ramach naboru Nr RPLD.04.01.02-IZ.00-10-001/17 dotyczący wykorzystania OZE pod nazwą: „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Zduńska Wola i Zapolice ”, uzyskał negatywną ocenę formalną dokonaną przez Komisję Oceny Projektów.

Po analizie uzasadnienia otrzymanego od Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego wskazującego powód odrzucenia projektu na etapie oceny  formalnej, po zasięgnięciu opinii prawnych, Partnerzy projektu zdecydowali o złożeniu pisemnego protestu od wyników przeprowadzonej oceny.

O postępach w procedurze aplikacyjnej będziemy Państwa na bieżąco informować.

Z treścią pisma w sprawie oceny wniosku osoby zainteresowane mogą zapoznać się w Urzędzie Gminy Zduńska Wola w pokoju  nr 1 oraz w Urzędzie Gminy Zapolice w pokoju nr 23.