poniedziałek, 19 listopada 2018

Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko

„Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko”

Sołectwo Ogrodzisko zrealizowało projekt współfinansowany ze środków Województwa Łódzkiego pn. „Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko”. Projekt realizowano zgodnie z umową i harmonogramem. W ramach realizacji projektu wybudowano chodnik do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko. Mieszkańcy wytyczyli przebieg chodnika oraz przeprowadzili wszystkie prace związane z powstaniem ww. chodnika. W ramach realizacji projektu zakupiono kostkę, podsypkę betonową oraz piasek. Wybudowany chodnik umożliwi mieszkańcom łatwiejsze dotarcie do placu zabaw i siłowni. Poprzez realizację projektu mieszkańcy mogli zaktywizować się wokół wykonywanego zadania. Nowo powstały chodnik poprawi estetykę terenu wokół świetlicy oraz zapewni bezpieczeństwo użytkownikom placu zabaw i siłowni.

stopka2

baner_samorzad_wybory_2018