Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko

„Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko”

 

Sołectwo Ogrodzisko zrealizowało projekt współfinansowany ze środków Województwa Łódzkiego pn. „Budowa chodnika do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko”. Projekt realizowano zgodnie z umową i harmonogramem. W ramach realizacji projektu wybudowano chodnik do placu zabaw i siłowni w sołectwie Ogrodzisko. Mieszkańcy wytyczyli przebieg chodnika oraz przeprowadzili wszystkie prace związane z powstaniem ww. chodnika. W ramach realizacji projektu zakupiono kostkę, podsypkę betonową oraz piasek. Wybudowany chodnik umożliwi mieszkańcom łatwiejsze dotarcie do placu zabaw i siłowni. Poprzez realizację projektu mieszkańcy mogli zaktywizować się wokół wykonywanego zadania. Nowo powstały chodnik poprawi estetykę terenu wokół świetlicy oraz zapewni bezpieczeństwo użytkownikom placu zabaw i siłowni.

stopka2

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook