Imieniny:
czwartek, 24 maja 2018
EnglishGermanPolish

Biegiem do Zborowskich

BIEGIEM DO ZBOROWSKICH

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania na imprezę biegową pod nazwą “CAŁA GMINA BIEGA”, która odbędzie się 20 maja br. na boisku sportowym we wsi Zborowskie. Celem imprezy jest propagowanie sportu, a przy okazji zdrowia i radości życia. W organizowanych biegach uczestnikami będą dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dorośli. Biegi zostały podzielone na kilka kategorii w zależności od wieku uczestników, płci oraz posiadanych umiejętności.

Zmagania zakończy bieg w kategorii “OPEN” dla wszystkich, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa. START GODZ. 10.00 !!!

Regulamin akcji – TUTAJ

Serdecznie zapraszamy !

               

Do pobrania

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf Regulamin Polska Biega Zborowskie 2017 471 KB 69