Imieniny:
wtorek, 25 września 2018
EnglishGermanPolish

Biegali dla frajdy, spontanicznie, bez napięcia

Zborowskie już po raz dziewiąty były gospodarzem imprezy biegowej „GMINA ZDUŃSKA WOLA BIEGA”. Impreza ma na celu propagowanie sportu i zdrowia, a także zmobilizowanie mieszkańców gminy i powiatu zduńskowolskiego do biegania.

Organizatorami biegów byli Gmina Zduńska Wola, Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym
i Ochotnicza Straż Pożarna w Zborowskiem. 

Trasami wiodącymi przez lasy otaczające wieś Zborowskie, pobiegła po raz kolejny imponująca liczba biegaczy. Łącznie na mecie stanęło 223 uczestników, ze zdecydowaną przewagą dzieci i młodzieży ze szkół gminnych. 

Dodatkową atrakcją, szczególnie dla najmłodszych, była piana i kurtyny wodne przygotowane przez zaprzyjaźnionych strażaków. Dzieci miały więc ogrom radości zwłaszcza, że pogoda po raz kolejny dopisała.

Serdecznie dziękujemy za bardzo aktywny udział w zawodach. Klasyfikacja biegów:

Bieg chłopców z klas 0 – I szkół podstawowych (300 m)
I miejsce – Wojciech Smolarek
II miejsce – Mateusz Wiśniewski
III miejsce – Jakub Ignaczak

Bieg dziewcząt z klas 0 – I szkół podstawowych (300 m)
I miejsce – Martyna Kowasz
II miejsce – Zuzanna Włodarczyk
III miejsce – Maria Szewczyk

Bieg chłopców z klas II – III szkół podstawowych (400 m)
I miejsce – Filip Luty
II miejsce – Jakub Shittu
III miejsce – Patryk Pawlak

Dziewczęta z klas II – III szkół podstawowych (400 m)
I miejsce – Paulina Malinowska
II miejsce – Luiza Pokora
III miejsce – Michalina Pogrzebska

Dziewczęta z klas IV szkół podstawowych (600 m)
I miejsce – Gabriela Wawrzyniak
II miejsce – Weronika Fiks
III miejsce – Małgorzata Antoniak

Chłopcy z klas IV szkół podstawowych (600 m)
I miejsce – Hubert Matusiak
II miejsce – Patryk Kardacki
III miejsce – Igor Jakubowiak

Bieg dziewcząt z klas V-VI szkół podstawowych (600 m)
I miejsce – Julia Raj
II miejsce – Martyna Walasik
III miejsce – Karolina Sowińska

Bieg chłopców z klas V-VI szkół podstawowych (800 m)
I miejsce – Maksymilian Andrzejak
II miejsce – Łukasz Pluskota
III miejsce – Michał Kazek

Bieg dziewcząt z klas VII szkół podstawowych (800 m)
I miejsce – Elwira Olejniczak
II miejsce – Marcelina Olejniczak
III miejsce – Klaudia Kaczmarek

Bieg chłopców z klas VII szkół podstawowych (1000 m)
I miejsce – Kacper Węgrzynek
II miejsce – Filip Mataśka
III miejsce – Piotr Kawczyński

Bieg dziewcząt – gimnazjum (1000 m)
I miejsce – Aniela Szewczyk
II miejsce – Aleksandra Placek
III miejsce – Wiktoria Zientalak

Bieg chłopców – gimnazjum (1200 m)
I miejsce – Ireneusz Jonczyk
II miejsce – Mateusz Tedys
III miejsce – Nikodem Fabjański

Bieg Open (4000 m)
I miejsce – Ireneusz Jonczyk
II miejsce – Szymon Szmyt
III miejsce – Dawid Pietrasik

Najmłodszym uczestnikiem biegów był Bartłomiej Jaros, natomiast najstarszym uczestnikiem Krzysztof Borkowski.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Dyrekcji, grona pedagogicznego oraz Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Annopolu Starym, strażakom ochotnikom z OSP Zborowskie, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Zamłynia oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018

baner

baner

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

Adopcja psów

podkowa

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook