Imieniny:
wtorek, 21 sierpnia 2018
EnglishGermanPolish

Akcja społeczna – Pudełko Życia


Od dnia 29 maja 2014 r. rozpoczęła się akcja społeczna skierowana głównie do ludzi starszych, samotnych i chorych. Celem projektu jest ułatwienie służbom ratunkowym dostępu do informacji o stanie zdrowia chorego.
Logo_akcji
Akacja zakłada umieszczenie w domowej lodówce specjalnego, oklejonego pudełka z kartą informacyjną zawierającą istotne dla życia chorego informacje – numer telefonu do bliskich, leki, które przyjmuje, schorzenia na jakie cierpi itp. Są one niezbędne do podjęcia odpowiedniej i sprawnej interwencji medycznej.
Każda zainteresowana akcją osoba, która zgłosi się do
Urzędu Gminy Zduńska Wola
przy ul. Zielona 30 (na salę konferencyjną)
otrzyma BEZPŁATNIE wszelkie informacje oraz pakiet zawierający:
  • pudełko,
  • naklejki na pudełko oraz na lodówkę,
  • kartę informacyjną do samodzielnego wypełnienia.
Pudełka można również odbierać w Gminym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli ul. Zielona 30, u sołtysów, radnych oraz wykonać samodzielnie korzystając z logotypów i karty informacyjnej zamieszczonej poniżej.
Informacje można uzyskać również dzwoniąc pod numer tel. 43 825 33 74

Do pobrania

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf Karta informacyjna 367 KB 298
2 pdf Naklejki 1 MB 253