sobota, 23 czerwca 2018

„5 mil po Gminie Zduńska Wola” po raz drugi!

Po pełnym emocji Biegu Świętojańskim, druhowie OSP Janiszewice zapraszają na kolejne sportowe wydarzenie w regionie. Już 17. września o 13:00 odbędzie się II edycja „5 mil po Gminie”. Tym razem – oprócz uczestników biegu głównego – na starcie zobaczymy również dzieci!

W ubiegłym roku bieg „5 mil po Gminie Zduńska Wola” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród biegaczy z całego województwa. Najszybciej, ok 8 kilometrowy dystans, pokonał łodzianin, Paweł Kopaczewski. Zwycięzca na przebiegnięcie trasy potrzebował nieco ponad 30 minut i podobnie jak inni zawodnicy na mecie – podkreślał fantastyczną atmosferę, panującą w trakcie zmagań.

Robimy wszystko, żeby zawodnicy wracali po biegu z uśmiechem na ustach. Pierwsza edycja była „strzałem w dziesiątkę”, dlatego zapraszamy wszystkich na kolejną odsłonę biegu na niespotykanym w naszym regionie dystansie. 5 milowa trasa, to świetny sprawdzian dla doświadczonych zawodników oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem – mówi Damian Mikołajczyk, organizator biegu.

Warto również dodać, że druhowie OSP Janiszewice ciągle czekają na chętnych biegaczy. Do 10. września opłata startowa wynosi jedynie 40 zł, a na uczestników – oprócz walki o zwycięstwo w biegu – czeka bogaty pakiet startowy, w którym nie zabraknie koszulki, numeru startowego, bonu żywieniowego, napoju oraz pamiątkowego medalu. Wszystkie szczegóły związane z zapisami oraz regulamin znajdują się na biegowej stronie strażaków z Janiszewic: www.biegajzosp.pl/

Darmowy będzie natomiast bieg dla dzieci. Organizatorzy czekają na najmłodszych w wieku od 5 do 12 lat i dla wszystkich przygotowali niespodzianki. Uczestnicy otrzymają również pamiątkowe medale, a przede wszystkim miło i aktywnie spędzą czas.

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf Informacja 391 KB 82